Αθανάσιος Μπούρας

ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

• 1ο-30ο Δ.Σ. Αχαρνών, 1ο-2ο Δ.Σ. Αγίου Στεφάνου, Δ.Σ. Άνοιξης, 1ο-2ο Δ.Σ. Κρυονερίου, 1ο-4ο Δ.Σ. Διονύσου, Δ.Σ. Δροσιάς, Δ.Σ. Ροδόπολης, Δ.Σ. Σταμάτας, Δ.Σ. Βαρνάβα, Δ.Σ. Τύμβου Μαραθώνα, Δ.Σ. Μαραθώνα ,Δ.Σ. Κάτω Σουλίου, Δ.Σ. Γραμματικού, 1ο-2ο Δ.Σ. Νέας Μάκρης, Δ.Σ. Αγίας Μαρίνας Νέας Μάκρης, Δ.Σ. Ανατολής, 1ο Ειδικό Δ.Σ. Παμμακάριστος, 1ο-4ο Ραφήνας, Π.Ν.Α. Ραφήνας (ΝΤΑΟΥ Πεντέλης), 1ο-4ο Δ.Σ. Παιανίας, 1ο-3ο Δ.Σ. Γλυκών Νερών, 1ο-2ο Δ.Σ. Πικερμίου, 1ο-4ο Δ.Σ. Ραφήνας

ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ

• 1o-36ο Ν/Γ Αχαρνών, Ειδικό Ν/Γ Αχαρνών, 1ο-3ο Αγίου Στεφάνου, 1ο-2ο Ν/Γ Άνοιξης, 1ο-3ο Ν/Γ Κρυονερίου, 1ο-2ο Ν/Γ Διονύσου, 1ο-2ο Ν/Γ Δροσιάς, Ν/Γ Ροδόπολης, Ν/Γ Σταμάτας, Ν/Γ Βαρνάβα, Ν/Γ Γραμματικού, Ν/Γ Κάτω Σουλίου, 1ο-3ο Ν/Γ Μαραθώνα, Ν/Γ Τύμβου Μαραθώνα, Ν/Γ Αγίας Μαρίνας Νέας Μάκρης, Ν/Γ Ανατολής, 1ο-4ο Ν/Γ Νέας Μάκρης, Ειδικό Ν/Γ Νέας Μάκρης, 1ο-5ο Ν/Γ Παιανίας, 1ο-4ο Ν/Γ Γλυκών Νερών, 1ο-2ο Ν/Γ Πικερμίου, 1ο-4ο Ν/Γ Ραφήνας, Ειδικό Ν/Γ Π.Ν.Α. Ραφήνας (ΝΤΑΟΥ Πεντέλης)

ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΔΗΜΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ, ΔΙΟΝΥΣΟΥ, ΜΑΡΑΘΩΝΑ, ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΑΙ ΩΡΩΠΟΥ

• ΔΗΜΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ: Ιδιωτικό Δ.Σ. Εκπαιδευτήρια Γιαννημάρα, Ιδιωτικό Δ.Σ. Ιδιωτικό Δημοτικό Ιερού Ναού Μεταμορφώσεως Βριλησσίων, Ιδιωτικό Δ.Σ. Μοντεσσοριανά Σχολεία.
  • ΔΗΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΥ: Ιδιωτικά – Ισότιμα Δημοτικά Φιλεκπαιδευτική Εταιρεία Αρσάκεια-Τοσίτσεια Σχολεία – Α’ Β’ και Γ’ Αρσάκεια-Τοσίτσεια Δ.Σ. Εκάλης
  • ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ: Ιδιωτικό Δ.Σ. Σχολή Καλογεροπούλου ΕΠΕ.
  • ΔΗΜΟΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ: Ιδιωτικό Δ.Σ. Εκπαιδευτήρια Ν. Ζαγοριανάκου, Ιδιωτικό Δ.Σ. Εκπαιδευτήρια ο Πλάτων Α.Ε.
  • ΔΗΜΟΣ ΩΡΩΠΟΥ: 1ο Ιδιωτικό Δ.Σ. Εκπαιδευτική Αναγέννηση – Εκπαιδευτήρια Αντωνοπούλου.

ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ ΔΗΜΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ, ΔΙΟΝΥΣΟΥ, ΜΑΡΑΘΩΝΑ, ΠΑΙΑΝΙΑΣ, ΡΑΦΗΝΑΣ-ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΚΑΙ ΩΡΩΠΟΥ

• ΔΗΜΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ: Ιδιωτικό Ν/Γ Εκπαιδευτήρια Γιαννημάρα, Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Μαγική Κιμωλία, Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Μίντζα Μαρία, Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Μοντεσσοριανά Σχολεία, Ιδιωτικό Ν/Γ Νανοπούλου Κωνσταντίνα, Συστεγαζόμενο Ν/Γ Ονειροχώρα, Ιδιωτικό Ν/Γ Ονειροχώρα (2ο), Ιδιωτικό Ν/Γ Ονειροχώρα (3ο), Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Παιχνιδούπολις, Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ United Preschool.
  • ΔΗΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΥ: Ιδιωτικά-Ισότιμα Ν/Γ – Φιλεκπαιδευτική Εταιρεία, Αρσάκεια-Τοσίτσεια Σχολεία, Α’ Β’ Γ’ και Δ’ Αρσάκεια-Τοσίτσεια Νηπιαγωγεία Εκάλης, Συστεγαζόμενο Ν/Γ Προσχολική Εκπαίδευση Χριστίνα Ραβδά ΕΠΕ – Blossom Preschool Education, Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Γαλατσινού Μαρία-Μελίζα, Συστεγαζόμενο Ν/Γ Π. & Ι. Πιπέρη Ο.Ε. – Δροσοσταλίδες, Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Έβελυν Μιναρετζή, Ιδιωτικό Ν/Γ Ονειροδρόμιο, 2ο Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Ονειροδρόμιο, Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Το Ροδίνι, Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Friendship Baby.
  • ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ: Ιδιωτικό Ν/Γ Σχολή Καλογεροπούλου ΕΠΕ, Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Κυρέζη Αθανασία, Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Ονειρόσκαλα ΜΕΠΕ.
  • ΔΗΜΟΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ: Ιδιωτικό Ν/Γ Εκπαιδευτήρια ο Πλάτων Α.Ε., Ιδιωτικό Ν/Γ Εκπαιδευτήρια Ν. Ζαγοριανάκου, Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Παραμυθία, Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Αποχρώσεις, Ιδιωτικό Ν/Γ Ελληνοαγγλική Γνώση και Παιδεία, Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Μικροί Κύριοι και Μικρές Κυρίες, Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Μαγικές Ηλιαχτίδες του Νεκτάριου.
  • ΔΗΜΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ: Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Πρώτα Βήματα ΕΠΕ, Συστεγαζόμενο Ν/Γ Πορτοκαλί-Γαλάζιο Συννεφάκι.
  • ΔΗΜΟΣ ΩΡΩΠΟΥ: Ιδιωτικό Ν/Γ Εκπαιδευτική Αναγέννηση – Εκπαιδευτήρια Αντωνοπούλου, Συστεγαζόμενο Ιδιωτικό Ν/Γ Μέξη Ελένη, Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Groovy Bee Ο.Ε., Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Ν/Γ Κήρυκος Δημήτριος, Ιδιωτικό Συστεγαζόμενο Νηπιαγωγείο Daisy’s N.S.M. ΙΚΕ.

2ο ΚΕΔΑΣΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ