Σποτ ΚΕΘΙ - Προσφυγόπουλα

Ηλ. Διεύθυνση : mail@dipe-anatol.att.sch.gr

Διεύθυνση: Λεωφ. Λαυρίου 150 & Ανδρίκου 4, 15354 Γλυκά Νερά

Πίνακες μορίων μετάθεσης (όλες οι κατηγορίες) σχολ. έτους 2017-2018

simple-business-people-attention-sparse-vector-illustration-generic-cartoon-character-holding-sign-43185490.jpg     Έπειτα από έλεγχο των αιτήσεων όλων των κατηγοριών Μετάθεσης, αναρτούμε τους πίνακες των αιτούμενων εκπαιδευτικών.

Από 08-12-2017 έως και 14-12-2017 θα υποβάλλονται ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ (μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο mail@dipe-anatol.att.sch.gr), ώστε σε περίπτωση δικαίωσης από το αρμόδιο ΠΥΣΠΕ να γίνει διόρθωση των ηλεκτρονικών αιτήσεων. Με το πέρας του συγκεκριμένου χρονικού διαστήματος δε θα γίνεται δεκτό κανένα αίτημα – ένσταση.

* Επισημαίνουμε ότι στους πίνακες excel η στήλη R (Σύνολο μορίων) δεν περιλαμβάνει τα μόρια εντοπιότητας και συνυπηρέτησης τα οποία προστίθενται στην περίπτωση που ικανοποιείται η αντίστοιχη αίτηση βελτίωσης/οριστικής τοποθέτησης, σύμφωνα με τα δηλωθέντα.

flashing-arrow.gif   ΠΙΝΑΚΕΣ

Latest News